Ofis Sistemleri Hakkımızda Müşterilerimiz İletişim TR EN


SIK SORULAN SORULAR

Brau Grup'a nasıl sipariş verebilirim?
Bizlere telefon veya e-mail ile ulaşabilir, isteklerinizi iletebilirsiniz. İlgili satış pazarlama sorumlusu personelimiz sizlere istediğiniz ürünler ile ilgili olarak proje ve teklif sunacaktır. Teklifi onaylamak sureti ile sipariş verebilirsiniz.

Laboratuvar yaptırmak istiyoruz ne yapmalıyız?
Öncelikle doğru adrese geldiğinizi bilmelisiniz. Kullanım amacınızı, varsa mekana ait en, boy, yükseklik vb. ölçüleri içeren bir planı bizlere iletip isteklerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz, sizlere sunacağımız yerinde ölçüm ve rölöve projelendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında sizlere hazırlayacağımız proje ve teklifimizi alacaksınız. Daha sonra teklifimizi onaylayıp arkanıza yaslanmanız gerekecek.

Binamız inşaat halinde ileride içerisinde lab. olacak mekanların alt yapısını nasıl yapmalıyız?
Bizimle irtibata geçmelisiniz. İnşaat aşamasında Lab. olacak mekanlarda önceden su, atık su, gaz, elektrik, havalandırma vb. tesisatların kapasiteleri, metrajları ve konumları belirlenmelidir. Bu yüzden lab. yerleşim planının ve buna bağlı olarak mekanik ve elektrik tesisatlarının çok önceden planlanması ve hazırlanması gerekmektedir.

Okul tefrişatı yapmak istiyoruz ne yapmalıyız?
Öncelikle doğru adrese geldiğinizi bilmelisiniz. Okul mekanlarının mahal isimlerini ve ölçülerini içeren mimari projenizi ve özel isteklerinizi ekibimizle paylaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında sizlere hazırlayacağımız tefrişat planları ve teklifimizi alacaksınız. Daha sonra ekibimiz sizi ziyaret edecek, numune ürünler sizlerle paylaşılacaktır. Renk, malzeme, aksesuar vb. detaylara karar verildikten sonra üretim ve yerinde montaj işlemleriniz gerçekleşecektir.

Ofislerimizi yenilemek istiyoruz ne yapmalıyız?
Öncelikle doğru adrese geldiğinizi bilmelisiniz. Mekanınızın en, boy, yükseklik vb. ölçülerini ve isteklerinizi proje ekibimizle paylaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında sizlere hazırlayacağımız proje ve teklifimizi alacaksınız. Daha sonra ekibimiz sizi ziyaret edecek, numune ve karetlalar sizlerle paylaşılacaktır. Renk, malzeme, doku, aksesuar vb. detaylara karar verildikten sonra üretim ve yerinde montaj işlemleriniz gerçekleşecektir.

Ürünleriniz kaç yıl garantili?
Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl süre ile garantilidir.

Eczanemizi yenilemek istiyoruz ne yapmalıyız?
Öncelikle doğru adrese geldiğinizi bilmelisiniz. Mekanınızın en, boy, yükseklik vb. ölçülerini ve isteklerinizi proje ekibimizle paylaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında sizlere hazırlayacağımız rölöve planımızı, 3 boyutlu yerleşim çizimlerimizi ve teklifimizi alacaksınız. Daha sonra ekibimiz sizi ziyaret edecek, malzeme numuneleri ve karetlalar sizlerle paylaşılacaktır. Proje onayını müteakip renk, malzeme, aksesuar vb. detaylara karar verildikten sonra üretim ve yerinde montaj işlemleriniz gerçekleşecektir.

Sattığınız ürünlere bakım hizmeti veriyor musunuz?
Müşterilerimizin isteği doğrultusunda bakım sözleşmesi imzalayarak bakım gerektiren ürünlerimiz için ücretli bakım hizmeti vermekteyiz.

Sattığınız ürünlerin kullanımı hakkında bilgi veriyor musunuz?
Montaj sonrası teslim alan yetkili personele kısa kullanım eğitimi verilmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimizin kullanım kılavuzları ürünler ile birlikte teslim edilmektedir.

İLETİŞİM

+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul